przewozy do Niemiec, polecicie ?

przewozy do Niemiec, polecicie ?

Chciałbym odszukać porządne busy do Niemiec. Poszukuję przewoźnika, który zawsze przyjeżdża na czas. Jeśli się spóźni, fajnie jakby mnie o tym fakcie informował wcześniej. Czy możecie powiedzieć, jakimi wy busami jeździcie?

oliverek56

Posty: 1

 
Ja uwielbiam przewozy do Niemiec busem. Dla mnie jest to najlpeszy środek podrożowania. Zawsze odwiozą Cię z adresu pod dany adres, ale to jest bardzo popularne teraz.

ewu1u01

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o busy do Niemiec pomorskie to polecam Ci tylko tego przewoźnika https://www.beatabus.pl. Jechałam już z nim 15 raz i jestem bardzo zadowolona z tych usług. Zawsze na czas, busy czyste i pachnące, poza tym przywozi i odwozi do domu pod wskazany adres.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Ja również wybieram busy do Niemiec pomorskie, tylko ja jeżdżę 2 razy w roku. Nie mam jednego dobrego przewoźnika. Chociaż chciałabym mieć numer telefonu, jeśli coś macie to możecie mi też polecić.

Kamigyq

Posty: 2

 
Busy do Niemiec są bardzo wygodne, ja również jeżdżę tym rodzajem komunikacji. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to jest ona lepsza niż w autokarze.

Kotr_r9

Posty: 6

 
Przewozy do Niemiec organizowane są codziennie, dlatego możesz prawie jechać każdym busem, Jeśli chodzi o konkretnego przewoźnika, to ja Ci nic nie pomoge. Zawsze jeżdżę inną firmą.

awertoss

Posty: 8

 
Przewozy do Niemiec są w różnych cenach. Wszystko zależy od danej firmy, więc nie powiem Ci konkretnej kwoty. Należałoby korzystać z busów ze swojego województwa.

Krzyś3232

Posty: 13

 
Busy do Niemiec są niesłychanie wygodne, dlatego nadal nie wiem, czemu boisz się nimi jeździć. Jadąc do Niemiec czy Polski zawsze zastanawiam się, czemu ludzie wybierają gigantyczne autokary. Przecież nim się jeździ dwa razy dużej.

Jasio234

Posty: 5