byliny świerk, polecicie producenta ?

byliny świerk, polecicie producenta ?

Chce koło domu trawę ozdobną, niemniej jednak nie wiem czy to wymaga jakiejś wyjątkowej pielęgnacji? Sialiście już takie nasiona?

3czex

Posty: 2

 
Korzystamy z oferty byliny świerk ze strony https://byliny-swierk.pl. Sprzedają tylko ilości hurtowe, ale ja właśnie takich potrzebowałem. Niskie ceny i wysoka jakość to jest ta firma.

Grabow12

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o byliny to mogę poradzić posadzenie krwawnika, bo wygląda naprawdę super. Mnie się podoba. W szkółce takiego kupiłem i nie sądziłem, że będzie taki ładny. Z tym, że ten mój to ma wysokości powyżej stu centymetrów i trzeba mieć na niego miejsce.

saradonin

Posty: 8

 
Wybór bylin jest bardzo duży. Projektujemy ogrody i wybieramy te, które mają pięć jak i te, które maja dziesięć centymetrów. Jeśli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

Yuri20

Posty: 4

 
W sprzedaży jest dużo mniej i bardziej wymagających roślin. Na pewno byliny są mało wymagające, zatem na początek jak najniezwyklej się nadają do ogrodu.

Grabow12

Posty: 3

 
W ogrodach klientów zawsze sadzimy byliny, bo to najmniej problematyczne rośliny. Niezmiernie dobrze do tego nadaje się acena, która jest dostępna w bardzo różnych odmianach. Roślina ma do paru cm wysokości.

Marioleczka

Posty: 2