masaz stop slask, opinie

masaz stop slask, opinie

Zapisałem się na masaz stop slask, ale nie wiem czy to była dobra decyzja? Niby ma działać, ale czy to chwyt reklamowy czy naprawdę działa? Czy ktoś był już, chociaż na jednym takim masażu stóp i coś może napisać?

Mier56

Posty: 4

 
Na mnie masaz tarnowskie góry działa kojąco, wobec tego uwielbiam tam leżeć i się relaksować. Innym też to polecam przede wszystkim po ciężkim stresującym dniu pracy. Wtedy działa to jeszcze lepiej i skuteczniej na nas.

Oleczka1

Posty: 8

 
Wybrałam masaz tarnowskie góry i powiem, że naprawdę to działa. Nie jestem tak zdenerwowana jak dawniej, co pozytywnie wpływa na moje relacje z całą rodziną.

Adam74022

Posty: 18

 
Powiem tak ja masaz stop slask niezwyklej traktowałem, jako ciekawostkę, natomiast miło się zaskoczyłem. To działa bardzo dobrze i teraz, kiedy jest tylko czas to na masaż chodzę.

Wegierek86

Posty: 16

 
Nie sądziłem, że masaz stop slask może pomóc na problemy z krążeniem i sercem, ale u mnie to naprawdę bardzo dobrze zadziałało. Cieszę się, że zapisałem się na taki masaż i że mi tak bardzo szybko pomógł. Polecam to innym.

Jasio234

Posty: 4

 
Polecam stronę http://www.grafzdrowie.pl, albowiem można tutaj znaleźć dokładnie taki masaz stop slask, jaki daje niezwykle idealne efekty. Jestem niezwykle zaspokojony, albowiem relaksuje się i przy okazji dużo na tym może zyskać moje zdrowie. Wszystkim mogę polecić ten gabinet, albowiem naprawdę warto tam zajrzeć.

333_000

Posty: 19

 
Polecam masaz tarnowskie góry, bo to rzeczywiście niezmiernie dobrze działa. Mnie pomogło na dużo dolegliwości, zatem innym na pewno też będzie w stanie pomóc.

Llevis

Posty: 20

 
U mnie masaz stop slask pomógł na problemy ze stawami i jestem zadowolony. To działa na sto procent i jeśli ktoś ma takie problemy to nie powinien nawet chwili zwlekać tylko szybko zapisać się na wizytę w gabinecie gdzie przyjmuje fizjoterapeuta.

Lizusek45

Posty: 18

 
Byłem kilka raz i mnie masaz tarnowskie góry naprawdę pomógł. Miałem problemy z nerwami, bo mam stresującą pracę, ale fizjoterapeuta wiedział, co ma robić i naprawdę zrobił to po mistrzowsku. Polecam wszystkim osobom takie masaże, bo dają wiele radości. Przyjemniej raz w miesiącu jestem na takim masażu.

serum45

Posty: 12

 
Nerwy mnie zjadały i żadna terapia nie pomogła, ale okazało się, że masaz stop slask działa bardzo dobrze. Raczej sceptycznie do tego podchodziłem jak do innych metod, ale już pierwsza wizyta w gabinecie dała mi nadzieje, że może być tylko coraz lepiej. Jestem zadowolony z takiego masażu stóp.

bezMama

Posty: 7