kolonie legnica, gdzie ?

kolonie legnica, gdzie ?

Planowane są poprzez jakąś firmę obozy w Legnicy? Chodzi mi o firmę z tego miasta jaka się na tym bardzo dobrze zna.

Klaudi

Posty: 2

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, natomiast sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić przez instruktora. Jest o sporo łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

Jasio234

Posty: 5

 
Wysyłałem dziecko na kolonie z Legnicy i jestem usatysfakcjonowany. Firma łączy zabawę i naukę pływania. ogólnie dziecko tam się nie nudziły. Według mnie to był super czas spędzony poprzez nich, dlatego polecam wszystkim wybieranie właśnie takiej opcji.

Klaudi

Posty: 22

 
Dla mnie osobiście najlepsza nauka pływania w Legnicy jest w firmie http://www.maris.org.pl. To fachowcy od organizowania dzieciom wolnego czasu. Zawsze z usług korzystam.

Wojciech24

Posty: 20

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, ale sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić przez instruktora. Jest o wiele łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

Marioleczka

Posty: 8

 
Nie przepadam za wodą, ale faktycznie dziecko trzeba będzie nauczyć pływać, bo to mu się przyda. Od dawna o tym myślę, ale jakoś nie ma czasu, żeby się za to zabrać. Musze poszukać kogoś kompetentnego kto będzie w stanie mi pomóc. Dam znać, jak zacznę współpracować z jakimś instruktorem.

Bączeak

Posty: 22

 
U nas moja żona umie pływać, niemniej jednak ja nie. Z kolei nasze dzieci potrafią pływać jako tako. Na pewno kiedy będą troszkę starsze to wyślemy je na naukę pływania, bo to im się przyda. Nie chce myśleć co się dzieje, jeśli dziecko pójdzie na basen albo dziecko pojedzie w przyszłości z kolegami nad morze. Lepiej go do tego przygotować.

Lupusx

Posty: 5

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, niemniej jednak trzeba mieć wiele cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, dlatego według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam fachowców, którzy wiedzą, jak to robić.

Kidi

Posty: 20