Inwestujecie w panele fotowoltaiczne

Inwestujecie w panele fotowoltaiczne

Czy gwarancja na fotowoltaikę, coś w stylu 20-30 lat to sprawa realna do utrzymania i czy nawet w takim horyzoncie warto inwestować w panele? Chciałbym jakoś zareagować na rosnące ceny eksploatacji nieruchomości. Dom zbudowałem, ale OZE uważam za wspaniałe dopełnienie, nawet w perspektywie przekazania instalacji kolejnemu pokoleniu.

Wielki Duch

Posty: 2

 
No właśnie oni zapewniają dość wytrzymałe panele, a to jest element, na który przydałoby się zwrócić większą uwagę.

Eleg234

Posty: 2

 
Niemcy się praktycznie całościowo przestawiają na zieloną energię i z czasem to będzie wyznacznik konkurencyjności całych gospodarek, więc z tego powodu warto o takich tematach myśleć już teraz.

Tosahe

Posty: 4

 
Panele mono zachowają wydajność spokojnie na poziomie 80% przez długie, długie lata, więc nie masz się czym przejmować na zapas.

sawas

Posty: 7

 
Budownictwo pasywne, energooszczędne to piękna idea i w Polsce coraz popularniejsza, dlatego takie tematy dają do myślenia.

Marioleczka

Posty: 4

 
Ewentualnie zrób sobie na początku mniejszą instalację, a później rozszerzysz. Akurat przy panelach nie ma z tym większych problemów.

El2CzupakaBra

Posty: 10

 
Niezależność energetyczna to prawidłowa idea moim zdaniem, a panele teraz lepsze od tych branych jeszcze z 10 lat temu. Technologia mocno poszła do przodu.

Marioleczka

Posty: 5

 
Też warto właśnie panele uwzględnić w perspektywie przeniesienia na dzieci, dla rodziny, na kolejne pokolenia. Inwestujesz dzisiaj, a system generuje oszczędności cały czas.

Antekkk

Posty: 5

 
Gwarancja na fotowoltaikę 25 lat, utrzymywana w sposób dogodny dla klienta https://amonraenergy.pl/ i to jedna z niewielu firm, która faktycznie dotrzymuje. Oni już montowali panele, jak jeszcze nikt o OZE nie słyszał, więc tym bardziej warto przekazać odpowiedzialność, nawet w zakresie dopełnienia formalności związanych z dofinansowaniem instalacji.

Miluśkooo2

Posty: 7

 
Oczywiście, że warto zainwestować, bo to nie są jakieś ogromne pieniądze. Wyrobisz się spokojnie w 30 000 zł, może nawet mniej, zależy od wielkości. Z preferencyjnym kredytem zero obciążenia budżetu domowego.

Komuka

Posty: 2