apartamenty na sprzedaż Karpacz

apartamenty na sprzedaż Karpacz

Możecie polecić coś sensownego jeśli chodzi o apartamenty w górach, które będzie można ewentualnie zainwestować? Szukam jakiegoś sensownego miejsca pod tym kątem, gdzie faktycznie będzie można liczyć na to, że taki apartament będzie wzbudzał zainteresowanie turystów i nie będzie problemu z tym, by na bieżąco mieć kogoś kto będzie wynajmował.

Grabow12

Posty: 1

 
Ja mam obecnie w budynku https://www.panoramakarkonoszy.pl/ jeden apartament i jestem bardzo zadowolony z tej inwestycji. Całość fajnie zaplanowana, przemyślana, z podziemnym garażem i świetną lokalizacją. Obecnie z tego co widzę to ludzie właśnie chętnie szukają takich opcji, gdzie mają do swojej dyspozycji całe mieszkanie więc myślę, że pod kątem wynajmu nie będzie z tym problemu.

Marioleczka

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o mnie to pod kątem nieruchomości, jeśli miałbym inwestować to jednak szedłbym w kierunku mieszkań o charakterze turystycznym. I dla mnie to faktycznie dobra opcja, ja bym się na to zdecydował. Wiadomo, że więcej zachodu jest z takim mieszkaniem, ale i perspektywy zarobku większe niż jak wynajmiesz mieszkanie po prostu z comiesięcznym czynszem.

Rocko

Posty: 2

 
Faktycznie taka inwestycja w apartamenty jeśli chodzi o miejscowości turystyczne może wypadać lepiej pod kątem rentowności i zarobku niż w przypadku apartamentów w miastach, które wynajmuje się na długi okres czasu. Natomiast przy tym trzeba też być świadomym, że takim apartamentem na doby też trzeba jednak więcej się zajmować.

MiSER

Posty: 7

 
Świetną opcją jeśli chodzi o inwestycje w mieszkanie na wynajem będzie Panorama Karkonoszy (https://www.panoramakarkonoszy.pl/). W sumie 80 apartamentów w świetnej lokalizacji z recepcją, która odpowiada za zarządzanie najmem. Jeśli chodzi o zwrot z inwestycji to wydaje mi się, że powinno wyjść bardzo dobrze bo lokalizacja jest doskonała i ze znalezieniem chętnych na wynajem, nie powinno być problemu.

pawel253

Posty: 5

 
Zobacz sobie inwestycję Panorama Karkonoszy blisko Gołębiewskiego w Karpaczu. Świetna lokalizacja z widokiem na góry więc ewentualnie pod kątem inwestycji, żeby mieć na wynajem to będzie super opcja. Dokładny opis jest na https://www.panoramakarkonoszy.pl/, ale cała inwestycja naprawdę super się prezentuje, wydaje mi się, że warto zerknąć.

090913123

Posty: 3