Aplikacja sollux SMART

Aplikacja sollux SMART

Szukam sklepu, który zajmuje się sprzedażą lamp, żyrandoli i różnych źródeł światła. Jeśli ogólnie w tym zakresie możecie coś sensownego podpowiedzieć to dajcie znać. Zależy mi na dobrej ofercie i jednocześnie na tym, by faktycznie coś sensownego można było dla siebie znaleźć.

pawel253

Posty: 1

 
Podstawowa trudność to jednak dopasowanie do konkretnego wnętrza światła. To ogólnie nie należy do zadań prostych, a jeśli dodatkowo kupuje się przez internet to sprawa będzie jeszcze trudniejsza, bo będzie się pojawiał problem, żeby bez oglądania lamp na własne oczy dopasować je do tego miejsca, gdzie ostatecznie będzie się chciało je zamontować. Więc tutaj jakaś sensowna pomoc na pewno się przyda.

bezMama

Posty: 4

 
Na pewno kupno lamp czy innych elementów oświetlenia przez internet, gdy nie można tego zobaczyć na własne oczy będzie dość trudne więc tutaj faktycznie będzie trzeba starannie wybierać, ewentualnie będzie też taka opcja, żeby zwracać produkt, gdy coś nie będzie pasować, ale to jednak dość kłopotliwe.

frunter45

Posty: 15

 
Tych możliwości jakie się pojawiają jeśli chodzi o oświetlenie jest faktycznie sporo, natomiast szukając odpowiednich propozycji w sieci na pewno będzie istotne znalezienie takich opcji, gdzie ktoś będzie w stanie podpowiedzieć jak lampy do konkretnych aranżacji powinno się dopasowywać.

reavan

Posty: 7

 
Miałem okazję korzystać z oferty firmy Sollux i ich sklepu z oświetleniem i szczególnie ich aplikacja Sollux Smart to świetna opcja, dzięki której można sobie wygodnie ogarnąć temat jeśli chodzi o wybór oświetlenia. Poza tym proponują Kurs Światła, z którego będzie można się dowiedzieć krok po kroku jak powinno się wybierać oświetlenie. To fajne ułatwienie szczególnie jak ktoś jest laikiem.

Wygodniś22

Posty: 5

 
Faktycznie jeśli chodzi o dostępne obecnie źródła światła to wybór jest ogromny, ale z tego co wiem z doświadczenia w pracy w takim sklepie to wiele osób kompletnie nie wie jakie produkty kupować i to jednak dość problemowe bo jak człowiek nie wie co kupować to jednak jest problem, żeby takiego zakupu dokonać.

labuh

Posty: 2

 
Na pewno wybór oświetlenia w sieci jest bardzo duży, natomiast jest to jednak dość trudne, by osobiście taką lampę dobrać w sieci, gdy nie będzie można jej zobaczyć na własne oczy. Ewentualnie tutaj opcją jest możliwość zobaczenia tego jak aranżacja będzie wyglądać w jakieś opcji wizualizacji, które gdzieś w sieci będą się pojawiać.

pawel253

Posty: 10