Tabletki na potencje

Tabletki na potencje

Jakie macie wrażenia po stosowaniu tabletek na potencję i co mi możecie powiedzieć o dawkowaniu?

Jasio234

Posty: 1

 
Spróbuj od mniejszych dawek, bo dobrze działają podobno na zmiany hormonalne. Przy okazji postaraj się o zaleczenie nadciśnienia, może diagnostyka pod kątem miażdżycy, bo to popularny problem u mężczyzn, którzy nie dają rady.

Grabow12

Posty: 5

 
No właśnie mnie też szybkość kamagry musującej zaskoczyła, a nie brałem w zwykłej aptece tylko z https://potencje.pl/, bo mają oryginalne, niczego w opakowaniach nie brakuje. Nawet przy problemach krążeniowych pomaga. Ewentualnie też zdiagnozuj się pod kątem nadciśnienia, bo nieleczone może dawać właśnie brak erekcji. Przerabiałem to kilka lat temu. Z farmakologią dobrze dopasowaną zupełnie inaczej się poczujesz.

dzaman

Posty: 2

 
Trochę się bałem, że już mi na zawsze erekcja zostanie. Dziwne uczucie, jak Ci stoi na twardo, ja czegoś takiego u siebie nigdy nie zaobserwowałem. Erekcja po tabletkach jest znacznie mocniejsza od tej zwykłej, w ogóle członek wygląda na większy. Tyle w temacie, mam nadzieję, że pomogłem :)

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Z wiekiem i tak się obniża poziom testosteronu, więc na to ciężko coś poradzić, ewentualnie cały czas zdrowy styl życia.

Rouudee

Posty: 3

 
Palisz, pijesz papierosy, masz poranną erekcję, ćwiczysz w ogóle cokolwiek, kiedy byłeś na świeżym powietrzu, jaka dieta? To ważne pytania zanim się zaangażujesz w farmakologię. Trzeba też pomyśleć przyszłościowo.

CHatka-eKo

Posty: 2