dj na wesele

dj na wesele

Polecicie jakiegoś Dj’a, który będzie w stanie poprowadzić imprezę firmową? Jeśli możecie zaproponować jakąś sensowną ofertę pod kątem muzycznym to dajcie namiar. Najlepiej kogoś kto jest w miarę elastyczny i będzie w stanie tutaj jakoś się dopasować do gości i ich oczekiwań co do tego jaka muzyka powinna się pojawiać.

Ptaszek22

Posty: 1

 
Mam wrażenie, że jeśli chodzi o działania dj’ów to wielu właśnie nieco zmieniło to swoje podejście i do wesel podchodzą w takiej formule, że dbają o dobrą zabawę gości. Więc tutaj na pewno jest to jakościowo przejście na inny poziom i można liczyć na to, że tym samym ta zabawa również będzie się układała dzięki temu lepiej.

Lupusx

Posty: 2

 
Kluczowa rzecz na każdej imprezie to dobra muzyka, bo od tego zależy jak goście będą się w zabawę angażowali. Jak dla mnie tutaj faktycznie warto zainwestować w kogoś kto zbiera dobre recenzje i faktycznie będzie można oczekiwać, że będzie w stanie zabawę w odpowiedni sposób poprowadzić.

namok

Posty: 4

 
W przypadku dj’a na wesele moim zdaniem warto będzie także zwrócić uwagę na to jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o sposób prowadzenia zabawy. Jeśli tylko będzie puszczał muzykę to akurat na wesele nie będzie najlepszy model działania. Tutaj lepiej jednak będzie się sprawdzać taka opcja, gdzie dodatkowo będzie działał niejako jak konferansjer.

hamuś45

Posty: 9

 
Jeśli chcesz mieć nie tylko puszczane kolejne utwory, ale również prowadzoną zabawę to możesz liczyć na Pana Adama z www.akmusic.pl. Nie tylko działa jako dj, ale również jako konferansjer więc pod kątem wesel będzie to super opcja bo masz gwarancje, że prowadzenie zabawy będzie miało w tej sytuacji kompleksowy charakter.

roudee

Posty: 13

 
Potwierdzam, że w dużej mierze to właśnie muzyka robi zabawę i dlatego warto będzie szukać kogoś kto dobrze wesele od tej strony poprowadzi. Inne kwestie ewentualnie goście są w stanie przełknąć, ale to jak zabawa będzie prowadzona ma właściwie kluczowe znaczenie, czy goście będą się dobrze bawić.

Nowe-Torby

Posty: 4

 
Zdecydowanie jeśli będziesz chciał mieć dj’a to staraj się sprawdzić czy będzie zajmował się czymś więcej niż tylko puszczanie muzyki. Na pewno jeśli chodzi o wesela to będzie ważne, by dodatkowo podejmował także inne działania, w tym np. był jak konferansjer, który będzie organizował zabawę gościom będzie do niej zachęcał. Na weselach będzie to istotna kwestia.

namok

Posty: 2

 
Dobra muzyka to tak naprawdę klucz do tego, by goście na weselu dobrze się bawili i wychodzili z takiego wesela zadowoleni. Więc warto moim zdaniem w dobrą muzykę zainwestować i tutaj na tym elemencie nie ma sensu oszczędzać. Lepiej wydać nieco więcej, ale mieć dobrą muzyczną oprawę, bo to wpłynie na to jak goście będą się bawić.

Zdzichu 

Posty: 11

 
W mojej ocenie jeśli chodzi o wybór muzyki na wesele to nie ma tutaj znaczenie czy będzie to zespół czy dj, ale znaczenie ma to jak będzie podchodził do organizacji zabawy, jakie działania będzie podejmował, by faktycznie ta zabawa ostatecznie była udana. Zarówno dj jak i zespół będą ok, jeśli będą chcieli faktycznie zachęcać gości do zabawy.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Nawet najlepsze jedzenie nie zastąpi muzyki na weselu więc faktycznie na ten element warto zwrócić uwagę i dobrze zapoznać się z tymi dostępnymi propozycjami, by mieć kogoś kto będzie w stanie zabawę w odpowiedni sposób poprowadzić. Z jednej strony oczywiście dobra muzyka, z drugiej umiejętność też zachęcania gości do zabawy.

Kitas

Posty: 4