Litery 3d

Litery 3d

jak szukasz dobrej firmy do zobacz na ich realizacje na stronie - jak maja ich dużo i są ciekawe to raczej jesteś w dobrym miejscu #

mirekp2005

Posty: 3

 
Oczywiście ważne będzie jak napis wygląda, ale taki napis nad budynkiem będzie również narażony na uszkodzenia mamy co raz mocniejsze wichury . Dlatego ta kwestia także musi być brana pod uwagę. Najczęściej jest to napis robiony na wiele lat więc warto zadbać o to, by był faktycznie wykonany na wysokim poziomie aby nie wracać do tematu

Black_Riot

Posty: 4

 
Moim zdaniem warto będzie zwrócić uwagę na jakąś firmę, która ma w tym doświadczenie. Wykonanie takich dużych napisów wcale nie będzie proste więc odpowiednie doświadczenie będzie tutaj istotne.

namok

Posty: 6

 
Takie napisy muszą być z jednej strony estetycznie wykonane, ale z drugiej również bardzo istotne będzie to jaka będzie ich jakość więc na ten element koniecznie trzeba zwrócić uwagę. Między innymi istotne będzie to jak litery będą montowane na budynku, ponieważ to również będzie miało wpływ na trwałość.

090913123

Posty: 3

 
Istotną rolę będzie miała jakość wykonania tych liter jak i ich wygląd. Wiadomo, że to pewna forma reklamy więc faktycznie o prezentacje trzeba zadbać. Jednak nie można zapominać, że ważna będzie jakość. Staraj się szukać firmy, która się takimi elementami zajmuje i zagwarantują profesjonalne wykonanie.

awertoss

Posty: 8

 
Co do liter na budynki to jak mamy takie zamówienie w trakcie budowy to korzystamy z pomocy https://litery3d.com/. Firma zajmuje się tym od wielu lat więc podrzucam projekt, jak to ma wyglądać i faktycznie jest gwarancja, że to będzie zrobione jak należy i pod kątem wyglądu i pod kątem jakości wykonania.

Jasio234

Posty: 6

 
Oczywiście to jak ten napis będzie wyglądał ma duże znaczenie, ale nie zapominaj, że też istotną kwestią będzie to, by taki napis miał proporcje dopasowane do budynku, na którym będzie się znajdował czy odpowiednią jakość wykonania. To również będzie wpływać na jego użytkowe walory.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Zdecydowanie jeśli chodzi o napisy na budynkach bardzo ważne będzie stworzenie takich rozwiązań, które będą dopasowane do tego miejsca, gdzie napis będzie montowany. Wielkość musi oczywiście współgrać odpowiednio z wielkością budynku, na którym realizowany będzie montaż takiego napisu.

090913123

Posty: 4

 
Z jednej strony musisz zadbać o odpowiednią trwałość takiego napisu, z drugiej wykonanie, które będzie również gwarantowało jakość. Napis, który będzie budynku musi być solidnie przymocowany, musi być wykonany w taki sposób, że będzie trwały.

Fiszerrr

Posty: 3