Fototapety

Fototapety

Cześć, co myślicie o zastosowaniu fototapet we wnętrzu. Czy to jeszcze dobry pomysł?

TomekK

Posty: 11

 
Fototapetami zmieniałem kilka razy zupełnie kolor, głębokość ścian w domu i to jeden z najlepszych pomysłów aranżacyjnych teraz. Często mi się nudzi wykończenie, przestawiam meble, kupuję nowe fototapety, sporo oddałem znajomym.

Aga-lloch

Posty: 19

 
O tyle dobra sprawa, że możesz sobie zamówić nawet bardzo duży wzór przestrzenny. Mam w niewielkiej kawalerce i uzyskałem głębię. Lepiej się czuję w mieszkaniu, goście już komplementowali wielokrotnie. Nie żałuję, że kupiłem.

waldek3551

Posty: 7

 
Tutaj masz jeden z najbogatszych katalogów fototapet dostępny w ogóle na krajowym rynku https://www.fototap.pl/fototapety, więc nawet z samych inspiracji moim zdaniem warto skorzystać.

ciopix

Posty: 29

 
Jak w kuchni, czy łazience chcesz wrzucić fototapetę to dobrze jest zadbać o wodoodporność. Cena fototapety zależy poza tym najczęściej od rozmiaru. Mniejszy to taniej, ale gorzej wygląda, więc te największe jednak proponuję. Świetnie wyglądają.

okrzemek

Posty: 18

 
Bardzo mi się podobają wzory 3D, też fototapety na drzwi, chociaż trzeba dłużej poszukać grafiki, bo niektóre wydają się tandetne.

e_petelka

Posty: 19