rolety Warszawa, która firma ?

rolety Warszawa, która firma ?

Podobają mi się plisy okienne. Fajnie wyglądają wewnątrz i na zewnątrz no i są faktycznie niesłychanie funkcjonalne. Da się je samemu zamontować? A może znacie sklep z woj. mazowieckiego z usługami montażu. Dzięki za wszelką pomoc.

ZjadaczGłów

Posty: 11

 
Należałoby poczytać troszkę opinii lub wybrać firmę od rolet, jaka znana jest w Warszawie. Pierwsza z brzegu nie brzmi dobrze :D Poświęć troszkę czasu na sprawdzenie, co piszą o usługach inni. To najlepszy sposób na odnalezienie dobrego produktu i usługi. Też tak właśnie będę musiał :)

Modniś

Posty: 13

 
To te, które składają się tak, iż na dole jest taka harmonijka w wielu przypadkach też ozdobna. Jak poszukasz dokładnie, to można odnaleźć naprawdę fantastyczne wzory. Tylko pamiętaj, nie kupuj rolet rzymskich w Warszawie w pierwszym lepszym sklepie, bo trafisz na marketową jakość. Niekoniecznie nawet dobrą ;) Polecam odnaleźć jakiegoś znanego usługodawcę.

erbis

Posty: 11

 
Tutaj mają super ofertę plis w Warszawie http://ombra.pl/plisy/. Dużo fasonów, kolorów. Polecam z własnego doświadczenia :) Na stronie wszystko dokładnie opisane i omówione.

kerad17

Posty: 24

 
Podzielam twoją opinię. Wcześniej miałam zwykłe rolety. Teraz w końcu zdecydowałam się na plisy okienne i udało mi się je kupić w mazowieckim w naprawdę dobrej cenie wraz z usługa montażu. Nie chodzi o to, że komuś narzucam wybór, ale plisowane żaluzje są według mnie najlepsze.

radek

Posty: 13

 
One są produkowane z różnego rodzaju tkanin. Wiem, że te najwyższej jakości tkaniny są droższe, ale warto kupić rolety właśnie z takiego materiału. W Warszawie bez problemu znajdziesz usługi montażu, a w przypadku rolet dzień noc to akurat bym polecała taki fachowy montaż.

Marioleczka

Posty: 15

 
Muszę się pochwalić, ale też polecić. Nie byłam przekonana do rolet rzymskich, ale po ich zamontowaniu nie zamieniłabym na żadne różne. Na terenie woj. mazowieckiego działa wielu usługodawców i sprzedawców z prawdziwego zdarzenia. Wybrałam rolety z jakościowej tkaniny. Świetnie sprawdzają się także w mieszkaniu, jak i w pokoju biurowym. Polecam.

Lupusx

Posty: 13

 
Jeszcze nie miałam okazji w rzeczywistości sprawdzić, jak takie plisy wyglądają i jak działają. Mam rozeznanie w roletach dzień noc, które kupiłam w Warszawie wraz z montażem. Jestem zadowolona. Pewnie minie troszkę czasu i znowu będę zmieniała. Być może wówczas zdecydują się na plisowane żaluzje, które dziś są faktycznie bardzo modnym rozwiązaniem.

Kitas

Posty: 8

 
Wybiorę chyba te rolety. Mąż uparł się na żaluzje drewniane. Podobno w Warszawie odnalazł jakiegoś dobrego producenta. Zobaczymy. Tak czy inaczej, niesłychanie dziękuję za pomoc.

andrew66

Posty: 10