Jaki sklep z fototapetami

Jaki sklep z fototapetami

Cześć! Dobry sklep z fototapetami w internetach – znacie jakiś? Gdzie długo nie trzeba czekać na zamówienie??

batmann

Posty: 9

 
Może fototapety to bym nie kupiła sobie ale już jakąś fajną oryginalną okleinę na drzwi to bym wzięła, szczególnie że mamy stare drzwi w domu i nie wyglądają jakoś super.

El2CzupakaBra

Posty: 18

 
Jakim klejem się klei fototapetę? To jest ta sama metoda co przy klejeniu klasycznych tapet? Bo pamiętam że swego czasu oklejałem ścianę w przedpokoju i nawet łątwo mi to poszło, żona sobie chwali :)

Kitas

Posty: 23

 
Szwagierka kupiła sobie fototapetę do łazienki niedawno i z tego co mówi to nie ma problemów z wilgocią, materiał nie odchodzi od ściany. Wygląda to efektownie bo obrazem przedstawia takie duże akwarium z rybami.

ciopix

Posty: 24

 
Ja to mam w ogóle wrażenie że taki zawód jak malarz-tapeciarz to już od wielu lat jakby ginie. Dobrze to obserwuję? Już jednak mało kto kładzie klasyczne tapety, jedyne co to właśnie chyba fototapety wchodzą w grę dość często przy aranżacjach ale to sobie już ludzie zazwyczaj sami montują.

serum45

Posty: 12

 
Jeszcze nigdy w żadnym z mieszkań w jakich mieszkałem fototapety nie miałem. Ja wynajmuję więc rzadko się zdarza że robię jakiś remont itp. Jakbym był na swoim to byłoby inaczej.

do-ob

Posty: 19

 
Moi rodzice sobie jaką fototapetę z makami przykleili za swoim łóżkiem w sypialni i mi się to nie podoba, ale im taki design pasuje..ich sprawa, to w końcu oni tam mieszkają a nie ja ;P

Tomcio

Posty: 18

 
Samo przyklejenie fototapety to nie jest trudna sprawa ale trzeba wczęsniej pamiętać o tym żeby samą ścianę przygotować, oczyścić i tak dalej.

Klakierek56

Posty: 12

 
No witam. Mam dobre zdanie o fototapetach z http://fototap.pl i cała obsługa jest też u nich przeprowadzana bardzo profesjonalnie, z zachowaniem terminów dostaw i dobry kontaktem mailowym. Wiedziałam na kiedy się spodziewać przesyłki.

ZetMichał

Posty: 12

 
To prawda że takie panoramy dużych metropolii są ciekawe, ale mi tez się pejzaże podobają na świecie jest tyle pięknych miejsc które na zdjęciach wyglądają obłędnie.

tefal100

Posty: 15