Kupię siatki ochronne dla domu

Kupię siatki ochronne dla domu

Jeżeli znacie się na siatkach ochronnych dla domu, to napiszcie. Zależy mi na pozyskaniu w jakimś sprawdzonym sklepie, żebym miał pewność, iż dobrze wybrałem. Poza tym mam pytanie o montaż. Czy jest rzeczywiście prosty?

alonzzzo

Posty: 11

 
Powiem szczerze, bo wcześniej miałam obawy, czy te siatki zabezpieczające dla dzieci są tak skuteczne i ogólnie czy mają wygląd, żeby je montować w domu :) Teraz widzę, że to profesjonalny produkt godny użytkowania.

irecki67

Posty: 26

 
Montaż siatek na łóżeczko jest sprawą szybką i bezproblemową. Nie wypada nawet do tego zamawiać fachowca. A z ogrodzeniem, to oczywiście zależy o jakie dokładni ci chodzi. Można samemu :)

miko_poz

Posty: 15

 
A jak w ogóle montuje się te siatki na okna? Czy to ciężkie obowiązek. Mąż na wyjeździe i jestem troszkę ograniczona z takimi pracami domowymi :) ale muszę jak najszybciej wykonać coś, żeby mój synek był bezpieczny. Czekam.

wiesław11

Posty: 29

 
Można bez żadnych obaw skorzystać z tego typu siatek polipropylenowych, ponieważ są mega odporne :) U nas już też zamontowane. Świetna jakość, dlatego bez dwóch zdań polecam każdemu, kto potrzebuje siatek na okna. Można nimi zabezpieczyć w zasadzie każde miejsca, które wymagają zabezpieczenia.

e_petelka

Posty: 19

 
Spokojnie takie siatki ochronne dla domu poradzą sobie z regałem w piwnicy :) Są w sumie takie specjalne przemysłowe, ale wydaje mi się, że tu różnica może być tylko w grubości sznurka. Myślę, żeby wziąć po prostu najgrubszy.

MBsmoke

Posty: 26

 
Z dzieciakami to sama prawda, dlatego my też już planujemy zakup siatek zabezpieczających dla dzieci, a dokładnie chyba w pierwszej kolejności zabezpieczymy basen. Dalej będzie trzeba wykonać ogrodzenie placu zabaw, żeby było jeszcze bezpieczniej :)

phonik

Posty: 15

 
Siatki na łóżeczko masz w standardowych wymiarach: 2x2cm, 4,5x4,5cm, 5x5cm. Siatki te nie mogą mieć dużych oczek, masz rację, bo chodzi o bezpieczeństwo dzieci, żeby nie włożyły główki. Ogólnie polecam, bo sama miałam do jakiegoś czasu. Bardzo skuteczne i pomocne :)

frunter45

Posty: 15

 
Tutaj macie link do strony wiodącego producenta ochronnych siatek na schody https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu/siatkinaschody. To naprawdę sprawdzona oferta. Sam te siatki montowałem u siebie i służą, jak należy.

wiesiekj

Posty: 18

 
To skorzystam, ponieważ sama mam podobny problem w domu z dwójką niesfornych bliźniaków. Na bank zdecyduję się na siatki na łóżeczko, no niestety moje dzieci mają sporo pomysłów na to, jak się z nich wydostać i co gorsza te pomysły są coraz bardziej niebezpieczne. Jeśli chodzi o montaż, to chyba da się to wykonać samemu :)

oliverek56

Posty: 10