listyw przypodłogowe

listyw przypodłogowe

Cześć, zmieniam dom na styl „pałacowy” i szukam sztukaterii elewacyjnej i wewnętrznej, koniecznie od producenta. Kilka rzeczy trzeba będzie zrobić pod indywidualne zamówienie. Jak macie wskazówki to proszę o kontakt.

Lupusx

Posty: 15

 
Domki w stylu dworskim ze sztukaterią elewacyjną są coraz popularniejsze. Sztukateria nadaje pewnej ekskluzywności, a nawet w niektórych przypadkach zwiększa wartość nieruchomości, a nie jest wcale droga w instalacji.

Morchepl

Posty: 23

 
Poproś przy zakupie sztukaterii, żeby ci polecono od razu odpowiedni klej. Zwróć też uwagę na jakość materiałów zastosowanych przy produkcji elementów. Nietoksyczne tylko wchodzą w grę, jeżeli chcesz bezpiecznie użytkować w przyszłości.

mati

Posty: 22

 
Polecam też sztukaterii używać jako ramy do obrazów, luster, a nawet mebli, jak się przyłożysz przy projekcie.

Kitas

Posty: 18

 
Niedawno remontowałem mieszkanie. Przewaga stylu retro z zastosowaniem gzymsów oświetlających ścianę. Testowałem kilka rozwiązań przed montażem. Najlepsze próbki przyszły od perfectstyr.com.pl zdecydowanie. Sztukateria bardzo lekka, a przez to przyjemna w montażu. W porównaniu do niektórych gipsowych odpowiedników to przepaść jakościowa. Wyszło nieźle, każdy element o gładkiej strukturze.

Aga-lloch

Posty: 19

 
Sztukateria pasuje najbardziej do stylu po art, dworskiego i glamour. Ewentualnie jeszcze retro. Grunt to nie zaburzyć proporcji z meblami i z innymi elementami wykończenia wnętrz.

xacti

Posty: 20