Fototapety

Fototapety

Dzień dobry ;-) Szukam dobrze zaopatrzonego sklepu internetowego z fototapetami. Jeśli możecie jakiegoś sprzedawcę online podpowiedzieć to będę szalenie wdzięczny ;)

Marioleczka

Posty: 6

 
Różne są fototapety. Z tego co wiem to najtańsze są papierowe, można też kupić winylowe, albo z flizeliny. Jest też lateks, ale prawdę powiedziawszy że nie za bardzo ogarniam czym one się tak naprawdę różnią między sobą.

acztus45

Posty: 11

 
Mi się zawsze podobały fototapety z jakimiś obrazkami przedstawiającymi naturę, a szczególnie żywioły – ogień, woda, jakieś tornada, efekty po trzęsieniach ziemi, to zawsze na ścianie wygląda efektownie.

Klakierek56

Posty: 12

 
Dopracowane zdjęcia na fototapetach masz na stronie fototap.pl. Już kilka razy u nich zamawiałem i obrazki na żywo nie różnią się od tego co pokazują na stronie, te same kolory, ten sam efekt wizualny. Zwłaszcza podoba mi się 3D, zupełnie zmienia wystrój, pobudza wyobraźnię.

bydlus

Posty: 10

 
Cześć wszystkim. Niby wszędzie słyszę że montaż fototapety to taka prosta sprawa ale ja to jednak wolałem oddać sprawę w ręce fachowców i nie żałuję. Mam wszystko docięte, idealnie przyłożone, wątpię czy sam bym to tak precyzyjnie zrobił.

Lupusx

Posty: 5

 
Mi osobiście najlepiej fototapeta by pasowała do salonu i to zwłaszcza w jakimś lofcie, czy ogólnie industrialnym klimacie. Wtedy taka grafika ma moim zdaniem szansę żeby dobrze zdać egzamin.

Klaudi

Posty: 21