parawany dekoracyjne

parawany dekoracyjne

Cześć, zastanawiam się, czy używacie parawanów dekoracyjnych w dużych pokojach i czy jest w ogóle sens takiego podziału przestrzeni.

Kitas

Posty: 8

 
Bierz parawan, bo zajmuje niewiele miejsca. Jak złożysz to prawdopodobnie do większej szafy się bez problemu zmieści.

labuh

Posty: 16

 
Używam parawanu, bo mam salon połączony z kuchnią. Trochę kiepsko to wyglądało, a parawan uratował sprawę aranżacji w sumie ;) Dopasowany parawan brałem przez https://www.fototap.pl/parawany. Możesz sprawdzić, bezpłatna przesyłka, tylko 3 dni czekałem, a w innych sklepach terminy realizacji nawet do 3 tygodni :D

tomalix

Posty: 18

 
Jak mieszkałem na stancji z wieloma współlokatorami to parawan przyznam ratował moją prywatność.

ciopix

Posty: 24

 
Mam kuchnię połączoną z salonem i jednak parawan dobrze się sprawdza, bo tego tak nie widać.

brudasek67

Posty: 26

 
Raczej parawany drewniane, ewentualnie wypełnione rattanem bym polecał. Szklane nie bardzo, bo mają tendencję do łapania szybkich uszkodzeń.

pawel253

Posty: 12

 
Jako dekorator wnętrz powiem ci, że faktycznie parawany to częściej spotykany model zamiast ścianek działowych do podziału nieruchomości.

andrew66

Posty: 10

 
Zawsze parawan możesz sobie przenieść z domu do ogrodu. Ja tak się chronię przed spojrzeniami sąsiadów. Im większy, tym lepszy parawan moim zdaniem.

Janecekk

Posty: 12

 
Przede wszystkim parawan jest na maksa mobilny. Jak już wbudujesz konkretny podział nieruchomości to tego nie zmienisz, a przy parawanie masz jednak większą elastyczność.

arko1916

Posty: 22