torty weselne, znajdę on-line?

torty weselne, znajdę on-line?

Witam. Zastanawiam się nad tym, czym powinienem kierować się wybierając zespół na wesele? Liczę na Wasze porady.

eGall

Posty: 9

 
Mam wrażenie, iż najlepszym rozwiązaniem jest DJ na wesele. Zauważcie, iż będzie w stanie przygotować on niezwykle zróżnicowany repertuar, który może być dopasowany do potrzeb absolutnie wszystkich gości weselnych.

ewu1u01

Posty: 17

 
Od kilkuset do paru tysięcy pln ma szansę kosztować wynajem auta do ślubu. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie. Koszt zależy m.in. od auta.

Iunae_Milt

Posty: 17

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset pln, jeżeli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do wesela. Wiadomo, iż ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu pojazdu. Poniektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

FalaSmiechu

Posty: 12

 
Mieliśmy mnóstwo wątpliwości, gdy wybieraliśmy zespół na wesele. Całe szczęście, że udało mi się trafić na Wasze wypowiedzi, które pojawiły się w obrębie tego forum dyskusyjnego. Muszę przyznać, że były one niesamowicie pomocne. Nie popełniliśmy błędu.

sliwa404

Posty: 20

 
Namiary na firmę, w jakiej zamówiłem dekoracje na wesele odnalazłem w tym miejscu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. Uważam, iż również Wy powinniście znaleźć dekoracje, które sprostają Waszym oczekiwaniom. Również nie należę do mało wymagających klientów.

dzaman

Posty: 27

 
Staraliśmy się zminimalizować wydatki na dekoracje na wesele. Wszystko ze względu na fakt, iż poszczególne firmy oczekiwały za takowe irracjonalnie wysokich sum. Ostatecznie podjęliśmy decyzję, aby większość dekoracji wykonać samodzielnie :-)

Kitas

Posty: 19

 
Z mojej perspektywy mogę polecić Wam torty weselne, jakie wykonują fachowe cukiernie. Chcąc zweryfikować umiejętności konkretnej cukierni polecam zamówić niespory tort, który będzie kosztował Was 30-60 pln w zależności od wagi. Dzięki temu będziecie mieli jasny obraz sytuacji - ocenicie jakość :)

mnichuśś

Posty: 11

 
Kierowałem się przede wszystkim rekomendacjami znajomych, gdy wspólnie z moją żoną wybieraliśmy zespół na wesele. Całe szczęście jesteśmy w pełni zadowoleni.

Lupusx

Posty: 13

 
Wiadomo, iż w jednej z pobliskich cukierni należy zamawiać torty weselne. My zmuszeni byliśmy zapłacić blisko 500 zł za tort, aczkolwiek niezmiernie wiele zależy od tego, na ile osób organizujecie przyjęcie weselne.

kacperrr4

Posty: 34