numery telefonów, który serwis ?

numery telefonów, który serwis ?

Jest jakiś serwis z numerami telefonów, jakie nas nękają? Chciałbym wszystko sprawdzić, niemniej jednak nie wiem jak się za to zabrać. Niech będzie to jakaś duża baza z telefonami.

PaweL

Posty: 2

 
Jeszcze nigdy nie odebrałem nieznanego numeru, którego początek jest na 44. Zawsze sprawdzam, kto dzwonił z UK i dopiero wówczas działam. Kilka razy uniknąłem kłopotów.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Dzięki internetowi można naprawdę w bezproblemowy sposób zbadać numery telefonów z UK czy z Polski. Mnóstwo osobom się nie chce tego robić. To wszystko do czasu, bowiem w pewnym momencie znikają z ich konta pieniądze i wówczas zaczynają się poważne kłopoty finansowe.

CzarnyBlant

Posty: 19

 
Nie wiem nic o bazach, które mogą sprawdzać numer telefonów w UK. Na pewno w internecie się takie coś znajduje. Trzeba tylko uważać, bo wiele stron podszywa się pod takie bazy i można mieć z tym później problemy.

MBsmoke

Posty: 8

 
W łatwy sposób można sprawdzić, kto dzwonił z UK w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk. Mają bardzo dobrze przygotowaną bazę, dlatego szybko znajdziemy numer, który nie daje nam spokoju. Sam z niego korzystam cały czas i jest dobrze.

Tarzan.JJ

Posty: 12

 
W takich bazach jest ogromna ilość numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, dlatego dobrze, że jest miejsce, które pozwala nam na znalezienie takich osób. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

MBsmoke

Posty: 6

 
Słyszałem, iż odebranie takiego numery kończy się źle. Odpowiednio to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich staranie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, iż to coś istotnego i wtedy wpadamy w pułapkę, jaka może nas kosztować niezwykle dużo zdrowia. Oczywiście stracimy też niezwykle dużo swoich pieniędzy.

mack

Posty: 12

 
Zawsze trzeba uważać, co się robi, a wtedy nie wpadniemy w ich pułapkę. Sprawdzając, kto do nas dzwonił zabezpieczamy się, to trwa kilka chwil, bo jest serwis, który nam gwarantuje takie staranie. Warto taką okazję wykorzystać.

Franek.5

Posty: 11

 
Dziwne czasy, że człowiek nie może odebrać każdego telefonu, bo jak nie przedstawiciel handlowy to jakaś firma, która wyłudza tysiące złotych. Przecież to powinno być regulowane prawnie i powinno być zabronione. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach niż Polska?

Aniusiaaa1

Posty: 4